Перша полтавська конференція "Світлі інвестиції в майбутнє"

Перша полтавська конференція

 Перша полтавська конференція "Світлі інвестиції в майбутнє"

 

24 квітня 2019 роцу в Полтаві відбулася перша полтавська конференція «Світлі інвестиції в майбутнє» присвячена сонячним електростанціям. Конференція пройшла в активному, дружньому, а головне світлому та сонячному настрої. Були розглянуті питання які цікавлять та турбують населяння на сьогоднішній день відносно сонячних станцій, та «зеленого» тарифу. Відкривав конференцію Директор компанії «LUMOS UKRAINE» Полових Геннадій. Він урочисто представив всіх гостей  та поздоровив присутніх з відкриттям «сонячної» компанії.

Першим спікером виступив представник компанії «Альтек» – Констянтин Белан.  Він розповів про процедуру підбору фотомодулів та інвертора, тонкощі установки та проектування обладнання для сонячної системи. Обґрунтував  вигідність пропозиції «постачання сонця» в Ваш дім та забезпеченням екологічно чистою, а головне безкоштовною  електроенергією.   

Наступний спікер, також представник компанії « Альтек»  Володимир Коршук, представив геліоколектори. Доніс  до присутніх гостей  всю інформацію про  вигідне  та фінансово-економічне використання геліосистем.

На жаль, третій спікер, президент асоціації сонячної енергетики, Юрій Фаворский не зміг приїхати в Полтаву через важливе засідання асоціації,  але він  вийшов на зв'язок в режимі прямого відео-зв’язку.  Роз’яснив всім присутнім вигідність  встановлення СЕС, та  підключення «Зеленого» тарифу,  особливо до кінця 2019 р.  Розказав про вигідну  інвестицію та фіксовану ставку «зеленого» тарифу, про щомісячний пасивний дохід. Відповів на всі питання юридичного характеру , які цікавили  гостей конференції.

Після невеликої перерви виступили представники УкрГазБанку та УкрСиббанку. Це Вікторія Клименко, Дмитро Свіцький та Ярослав Васько, які детально донесли до присутніх інформацію про кредитування на вигідних умовах для побудови сонячних електростанцій, як для фізичних так і для юридичних осіб. Надали всю детальну інформацію програми IQ Energy, про її фінансування та компенсацію до 35% від ЕБР.

Про використання енергії сонця в умовах міста розповів Анатолій Лисенко – голова одного з ОСББ.  Він, своїм виступом, спонукав жителів багатоповерхівок також використовувати альтернативну енергію для екологічно чистої незалежності та економії.

Наприкінці конференції , директор компанії «LUMOS UKRAINE»,  Полових Геннадій, провів розіграш цінних подарунків.

В позитивному настрої закінчилася  перша полтавська конференція , гості отримали не тільки багато цінної інформації а й подарунки та сонячний настрій.

Замовлення консультації

Задати питання

Ваше питання шефу