Залучаємо молодь до "світлих" інвестицій

Залучаємо молодь до

Восьмого листопада 2019 року в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» пройшла традиційно цікава V Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «ЕЛЕКТРОННІ ТА МЕХАТРОННІ СИСТЕМИ: ТЕОРІЯ, ІННОВАЦІЇ, ПРАКТИКА». Молоді, але вже дуже обізнані в своїй справі фахівці, студенти університету ділились своїми дослідженнями  систем автоматизації, та ефективності технологій, які використовують в різноманітних сферах виробництва. 

Команда компанії ЛЮМОС ЮКРЕЙН була запрошена на конференцію в якості спікерів з темою "Світлі інвестиції в майбутнє". Студенти та викладачи в деталях дізналися про основні принципи роботи сонячної електростанції. Що таке "зелений" тариф та як його оформити. Також було розкрито тему майбутнього розвитку "зеленої" електроенергії на Полтавщині та в Україні в цілому. 

Виходячи з кількості цікавих питань, які студенти задавали після доповіді, стає зрозумілим, що молодь цікавиться даною темою, і тому можна не хвилюватись за майбутнє альтернативної енергетики в Україні.

Дакуємо керівництву Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та особисто к.т.н., доценту кафедри автоматики, електроніки та телекомунікацій Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Вадиму Дорогобіту за запрошення на конференцію та можливість донести світлі ідеї до молоді. Побудуємо світле майбутнє разом.

Замовлення консультації

Задати питання

Ваше питання шефу